Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Stomp The Yard-trailer (In Ritm De Step)

4 participanți

In jos

Stomp The Yard-trailer (In Ritm De Step) Empty Stomp The Yard-trailer (In Ritm De Step)

Mesaj Scris de º•Eda™•º 8th Aprilie 2010, 7:12 pm


DJ este un tanar de 19 ani a carui existenta penduleaza intre durerea provocata de moartea fratelui sau mai mic si pasiunea pentru dansul de strada. Cand se inscrie la Universitatea Truth din Atlanta prioritatile sale devin inchiderea ranilor trecutului si curtarea fetei de care se indragosteste, insa in scurt timp se va trezi prins la mijloc intre doua fratii din campus, care il vor amandoua in randurile lor datorita faptului ca i-ar putea invata pe membrii lor niste miscari de dans ce le-ar permite acestora sa castige Campionatul National de Pasi.
Merita Vazut ! Wink
º•Eda™•º
º•Eda™•º
Dependent

Mesaje : 298
Puncte : 333
Data nasterii : 24/09/1994
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Tecuci
Joburi/Distractii : Muzica,Iesitul cu prietenii,Dans..Si altele.
Stare de spirit : Foarte buna !

Sus In jos

Stomp The Yard-trailer (In Ritm De Step) Empty Re: Stomp The Yard-trailer (In Ritm De Step)

Mesaj Scris de Katuu 8th Aprilie 2010, 7:35 pm

Stiu filmul Smile
Cred ca l-am vazut de vreo 3 ori
Imi place foarte mult!
Katuu
Katuu
Dependent

Mesaje : 1008
Puncte : 1082
Data nasterii : 26/03/1995
Data de inscriere : 19/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Tecuci :-L
Joburi/Distractii : Joc: CS, NfS, GtA...Distractii: sa stau ku pretenii:P
Stare de spirit : Dezastru!

Sus In jos

Stomp The Yard-trailer (In Ritm De Step) Empty Re: Stomp The Yard-trailer (In Ritm De Step)

Mesaj Scris de Cipi 29th Aprilie 2010, 3:36 pm

panarama ... moare prea repede chris brown ... eu special pt el m`am uitat la film =))
Cipi
Cipi
Dependent

Mesaje : 1266
Puncte : 1551
Data nasterii : 12/11/1991
Data de inscriere : 03/03/2010
Varsta : 32
Localizare : Tecuci
Joburi/Distractii : net cat cuprinde, iesiri nocturne prin oras, DnB / DuBstep la max, Rock in fiecare dimineata pentru o zi cat mai buna, gratare, doaga, proza, poezie, aforisme, bla bla, adica : DISTRACTIE !
Stare de spirit : ,,simplitatea ramane cel mai sofisticat lucru, iar pentru a fi simplu, trebuie sa ramana perfect, iar perfectiunea se intretine mai greu decat orice alta fitza.`` (G. Ciprian)

Sus In jos

Stomp The Yard-trailer (In Ritm De Step) Empty Re: Stomp The Yard-trailer (In Ritm De Step)

Mesaj Scris de LoRy 21st Iunie 2010, 4:44 pm

Da l'am vazut si eu
E chiar impresionant :>
Imi place mult I love you
aa
LoRy
LoRy
Dependent

Mesaje : 1321
Puncte : 1472
Data nasterii : 12/05/1997
Data de inscriere : 16/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Tecuci
Stare de spirit : FreeDom :)) :)>-

Sus In jos

Stomp The Yard-trailer (In Ritm De Step) Empty Re: Stomp The Yard-trailer (In Ritm De Step)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum