Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Probleme Tehnice

3 participanți

In jos

Probleme Tehnice Empty Probleme Tehnice

Mesaj Scris de Dryan93 19th Februarie 2010, 2:16 am

In cazul in care aveti probleme tehnice va rog sa postati aici ce ati intampinat pe forum...in asa fel incat sa le putem rezolva Smile

Deocamdata am avut probleme cu radio-ul si Adminii nu au putut intra pe forum deloc Smile .... Problema a fost rezolvata pana la urma...asa ca numai conteaza ( oarecum ) deci daca aveti probleme pe forum postati aici Smile
Dryan93
Dryan93
Activ

Mesaje : 51
Puncte : 71
Data nasterii : 02/10/1993
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Aici
Joburi/Distractii : mda....:D
Stare de spirit : QQ

Sus In jos

Probleme Tehnice Empty Re: Probleme Tehnice

Mesaj Scris de Cipi 25th Aprilie 2010, 5:28 pm

ce radio ?

InGeRuL edit : Am avut radio dar din cauza ca mergea greu l-am scos !
Cipi
Cipi
Dependent

Mesaje : 1266
Puncte : 1551
Data nasterii : 12/11/1991
Data de inscriere : 03/03/2010
Varsta : 32
Localizare : Tecuci
Joburi/Distractii : net cat cuprinde, iesiri nocturne prin oras, DnB / DuBstep la max, Rock in fiecare dimineata pentru o zi cat mai buna, gratare, doaga, proza, poezie, aforisme, bla bla, adica : DISTRACTIE !
Stare de spirit : ,,simplitatea ramane cel mai sofisticat lucru, iar pentru a fi simplu, trebuie sa ramana perfect, iar perfectiunea se intretine mai greu decat orice alta fitza.`` (G. Ciprian)

Sus In jos

Probleme Tehnice Empty Re: Probleme Tehnice

Mesaj Scris de Cipi 28th Aprilie 2010, 11:31 pm

unele video nu merg Very Happy probabil de la youtube :-j si userii care au postat video`ul Very Happy
Cipi
Cipi
Dependent

Mesaje : 1266
Puncte : 1551
Data nasterii : 12/11/1991
Data de inscriere : 03/03/2010
Varsta : 32
Localizare : Tecuci
Joburi/Distractii : net cat cuprinde, iesiri nocturne prin oras, DnB / DuBstep la max, Rock in fiecare dimineata pentru o zi cat mai buna, gratare, doaga, proza, poezie, aforisme, bla bla, adica : DISTRACTIE !
Stare de spirit : ,,simplitatea ramane cel mai sofisticat lucru, iar pentru a fi simplu, trebuie sa ramana perfect, iar perfectiunea se intretine mai greu decat orice alta fitza.`` (G. Ciprian)

Sus In jos

Probleme Tehnice Empty Re: Probleme Tehnice

Mesaj Scris de InGeRuL 29th Aprilie 2010, 12:14 am

Merg toate clipurile ,dar unele dintre ele nu se pot vedea pe forum merg direct pe youtube .
Pentru a le putea vedea click pe el si il vezi direct pe site-ul de pe care este luat Wink
InGeRuL
InGeRuL
Admin

Mesaje : 1864
Puncte : 3529
Data nasterii : 04/07/1991
Data de inscriere : 10/02/2010
Varsta : 32
Localizare : Tecuci -Galati
Joburi/Distractii : Parkour & Freerunning, role,bike ,muzica,dance.
Stare de spirit : Freedom of movement !

https://secolul21.all-up.com

Sus In jos

Probleme Tehnice Empty Re: Probleme Tehnice

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum