Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server Cs Steam&NonSteam Online NonStop

In jos

Server Cs Steam&NonSteam Online NonStop Empty Server Cs Steam&NonSteam Online NonStop

Mesaj Scris de Filth666 15th August 2011, 6:24 am

Salut,
Dupa o foooarte lunga absenta aici pe forum,am revenit in cele din urma cu mai putin par in cap ca ultima data ce e drept!

Mi-am deschis server de cs!

Nume: DeathAddict
Adresa:DeathAddict.ToolZ.Ro
Mod:Clasic
Sloturi:16/16

Banner: Server Cs Steam&NonSteam Online NonStop B_160_400_1_ffffff_c5c5c5_ffffff_000000_1_1_1

Link-ul la forumul official

Dispuneti si de o versiune a jocului Counter Strike Personalizata de mine cu ajutorul celor din echipa DeathAddict!O veti gasi pe ste-ul mama la Downloads!

P.S. Se cauta admini seriosi si cu activitate!
P.S. 2 in mai putin de 2 saptamani vom mai deschide inca 1 Server marca Death Addict,dar acesta va fi cu Modul Death Run!
P.S. 3(stiu deja o dau in sony playstation:) )Serverul nu este gazduit de copii pe calculatorul de acasa care iti inchide serverul imediat ce il bate mami sa treaca la "Nani"!
Nu domnule...au host..sunt on 24/7!

Va asteptam pe la noi!Si de ce nu cu acordul administratorilor vstri poate ne facem si parteneri de advertising si bla-bla(kidding),dar parteneriatul nu e gluma!
Pareri,sugestii s.a.m.d sunt bine venite!

Toate cel bune,
Ex- Filth
Present- Chucky
Filth666
Filth666
De-al casei

Mesaje : 13
Puncte : 25
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum