Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cu cortul la padure :)

2 participanți

In jos

Cu cortul la padure :) Empty Cu cortul la padure :)

Mesaj Scris de InGeRuL 18th Iulie 2011, 5:22 pm

Salutari Very Happy a mai trecut ceva timp si ma tot intreaba iar lumea cand mai facem o ieseala Smile ... si m-am gandit sa facem ceva mai fain si mai lung ,mai ales ca este foarte cald afara sa mergem undeva la dos si anume la padure .Am ales ca padure pe cea din munteni fiind aproape de oras si chiar mai mare decat cea din Furceni si mult mai deasa ... Avem de-a lungul padurii si Barladul care vrea sa pescuiasca sa facem si baie Wink ...
Mergem de vineri 22 iulie plecam pe la ora 10-11 si venim pe 23 spre seara Very Happy ... ne facem un camping acolo ,facem si un gratar ... facem o cheta .Si sa va luati la voi corturi cei care aveti scrieti aici ca veniti cu cortul sa stim si cum ne impartim Wink ... mancare sa luati sa va ajunga 2 zile iar apa vom aducem de acolo de la fantani cat mai multa ,iar daca se termina mai mergem sa luam ca este la 15 min de padure . Deci va fii ceva frumos ,gratar ,baie,peste ,foc de tabara mare peste noapte si multe urlete in padure Laughing .
Toti doriitorii sa posteze aici raspuns !
InGeRuL
InGeRuL
Admin

Mesaje : 1864
Puncte : 3529
Data nasterii : 04/07/1991
Data de inscriere : 10/02/2010
Varsta : 32
Localizare : Tecuci -Galati
Joburi/Distractii : Parkour & Freerunning, role,bike ,muzica,dance.
Stare de spirit : Freedom of movement !

https://secolul21.all-up.com

Sus In jos

Cu cortul la padure :) Empty Re: Cu cortul la padure :)

Mesaj Scris de boggy 18th Iulie 2011, 5:27 pm

aduc cortu eu Very Happy am 2 locuri disponibile Very Happy de preferat nu baieti Smile)
boggy
boggy
Nou venit

Mesaje : 6
Puncte : 13
Data nasterii : 15/08/1993
Data de inscriere : 06/03/2010
Varsta : 30
Localizare : tecuci
Joburi/Distractii : skateboarding & pictura

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum