Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce spune culoarea ochilor tai despre tine?

+7
Katuu
Rami
Tho
Laviniaaa
me.ale16
AcCadel
LoRy
11 participanți

In jos

Ce spune culoarea ochilor tai despre tine? Empty Ce spune culoarea ochilor tai despre tine?

Mesaj Scris de LoRy 21st Mai 2010, 1:05 am

E simplu intrati aici --> http://www.clopotel.ro/funny/teste/test-Ce_spune_culoarea_ochilor_tai_despre_tine-379.html

si spuneti daca are testul dreptate ....

la mine a iesit : Oamenii cu ochii caprui sunt atragatori si uneori rautaciosi. Sunt foarte petrecareti si mai mereu cu zambetul pe buze. Cand vine vorba de dragoste sunt foarte romantici. De asemenea, sunt isteti si plini de idei. Cinstiti, seriosi si sensibili, oamenii cu ochii caprui stiu ce vor de la viata.
perfecta dreptate Razz
LoRy
LoRy
Dependent

Mesaje : 1321
Puncte : 1472
Data nasterii : 12/05/1997
Data de inscriere : 16/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Tecuci
Stare de spirit : FreeDom :)) :)>-

Sus In jos

Ce spune culoarea ochilor tai despre tine? Empty Re: Ce spune culoarea ochilor tai despre tine?

Mesaj Scris de AcCadel 21st Mai 2010, 1:08 am

" Oamenii cu ochii caprui sunt atragatori si uneori rautaciosi. Sunt foarte petrecareti si mai mereu cu zambetul pe buze. Cand vine vorba de dragoste sunt foarte romantici. De asemenea, sunt isteti si plini de idei. Cinstiti, seriosi si sensibili, oamenii cu ochii caprui stiu ce vor de la viata. "
AcCadel
AcCadel
Dependent

Mesaje : 416
Puncte : 436
Data nasterii : 25/08/1995
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 28
Localizare : Tecuci

Sus In jos

Ce spune culoarea ochilor tai despre tine? Empty Re: Ce spune culoarea ochilor tai despre tine?

Mesaj Scris de me.ale16 21st Mai 2010, 1:16 am

Oamenii cu ochii caprui sunt atragatori si uneori rautaciosi. Sunt foarte petrecareti si mai mereu cu zambetul pe buze. Cand vine vorba de dragoste sunt foarte romantici. De asemenea, sunt isteti si plini de idei. Cinstiti, seriosi si sensibili, oamenii cu ochii caprui stiu ce vor de la viata.
me.ale16
me.ale16
Dependent

Mesaje : 176
Puncte : 207
Data nasterii : 16/02/1995
Data de inscriere : 27/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Tecuci

Sus In jos

Ce spune culoarea ochilor tai despre tine? Empty Re: Ce spune culoarea ochilor tai despre tine?

Mesaj Scris de Laviniaaa 21st Mai 2010, 1:23 am

Oamenii cu ochi albastri sunt atragatori si foarte iubitori. Prefera relatiile de lunga durata pentru ca simt nevoia de stabilitate. Inocenti si prietenosi, oamenii cu ochi albastri sunt intotdeauna entuziasti si binevoitori. De asemenea, sunt creativi, iar cei mai multi dintre ei au inclinatii spre arte. :X
Laviniaaa
Laviniaaa
Dependent

Mesaje : 434
Puncte : 445
Data nasterii : 19/01/1996
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Tecuci
Joburi/Distractii : dansul:>

Sus In jos

Ce spune culoarea ochilor tai despre tine? Empty Re: Ce spune culoarea ochilor tai despre tine?

Mesaj Scris de Tho 21st Mai 2010, 1:24 am

la fel ca voi cu ochi caprui
Tho
Tho
Dependent

Mesaje : 390
Puncte : 415
Data nasterii : 27/08/1997
Data de inscriere : 19/05/2010
Varsta : 26
Localizare : Tecuci
Joburi/Distractii : DnB
Stare de spirit : Fericit..Trist....

Sus In jos

Ce spune culoarea ochilor tai despre tine? Empty Re: Ce spune culoarea ochilor tai despre tine?

Mesaj Scris de Rami 21st Mai 2010, 3:29 am

Oamenii cu ochii negri sunt adorabili. Le place sa socializeze si sa-si faca prieteni noi tot timpul. Au grija de persoanele pe care le iubesc si profita de orice ocazie pentru a le face cate o bucurie. De obicei, persoanele cu ochii negri sunt dragute si deschise. Uneori au tendinta de a fi naive.


are extrema dreptate
Rami
Rami
Dependent

Mesaje : 546
Puncte : 668
Data nasterii : 10/06/1996
Data de inscriere : 17/05/2010
Varsta : 27
Localizare : www.gPro.ro
Joburi/Distractii : www.gPro.ro/forum
Stare de spirit : cs.gpro.ro

http://www.gPro.ro

Sus In jos

Ce spune culoarea ochilor tai despre tine? Empty Re: Ce spune culoarea ochilor tai despre tine?

Mesaj Scris de Katuu 24th Mai 2010, 4:52 am

Oamenii cu ochii negri sunt adorabili. Le place sa socializeze si sa-si faca prieteni noi tot timpul. Au grija de persoanele pe care le iubesc si profita de orice ocazie pentru a le face cate o bucurie. De obicei, persoanele cu ochii negri sunt dragute si deschise. Uneori au tendinta de a fi naive!
Katuu
Katuu
Dependent

Mesaje : 1008
Puncte : 1082
Data nasterii : 26/03/1995
Data de inscriere : 19/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Tecuci :-L
Joburi/Distractii : Joc: CS, NfS, GtA...Distractii: sa stau ku pretenii:P
Stare de spirit : Dezastru!

Sus In jos

Ce spune culoarea ochilor tai despre tine? Empty Re: Ce spune culoarea ochilor tai despre tine?

Mesaj Scris de kitty 2nd Iunie 2010, 3:52 am

Oamenii cu ochii caprui sunt atragatori si uneori rautaciosi. Sunt foarte petrecareti si mai mereu cu zambetul pe buze. Cand vine vorba de dragoste sunt foarte romantici. De asemenea, sunt isteti si plini de idei. Cinstiti, seriosi si sensibili, oamenii cu ochii caprui stiu ce vor de la viata
kitty
kitty
Dependent

Mesaje : 407
Puncte : 479
Data nasterii : 10/10/1991
Data de inscriere : 11/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Tecuci
Joburi/Distractii : muzica, dansul,plimbarile
Stare de spirit : happy;;)

Sus In jos

Ce spune culoarea ochilor tai despre tine? Empty Re: Ce spune culoarea ochilor tai despre tine?

Mesaj Scris de AleCz 2nd Iunie 2010, 12:40 pm

Oamenii cu ochi albastri sunt atragatori si foarte iubitori. Prefera relatiile de lunga durata pentru ca simt nevoia de stabilitate. Inocenti si prietenosi, oamenii cu ochi albastri sunt intotdeauna entuziasti si binevoitori. De asemenea, sunt creativi, iar cei mai multi dintre ei au inclinatii spre arte.
AleCz
AleCz
Dependent

Mesaje : 329
Puncte : 338
Data de inscriere : 22/05/2010
Localizare : Tecuci , Autogara .
Stare de spirit : So...Chillin'

Sus In jos

Ce spune culoarea ochilor tai despre tine? Empty Re: Ce spune culoarea ochilor tai despre tine?

Mesaj Scris de AnimeAndMusic39 21st Noiembrie 2010, 10:57 pm

Oamenii cu ochi albastri sunt atragatori si foarte iubitori. Prefera relatiile de lunga durata pentru ca simt nevoia de stabilitate. Inocenti si prietenosi, oamenii cu ochi albastri sunt intotdeauna entuziasti si binevoitori. De asemenea, sunt creativi, iar cei mai multi dintre ei au inclinatii spre arte.
ai nimerit-o Ce spune culoarea ochilor tai despre tine? 534764
AnimeAndMusic39
AnimeAndMusic39
Nou venit

Mesaje : 7
Puncte : 11
Data nasterii : 19/11/1997
Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 26
Localizare : Targu ocna
Joburi/Distractii : calculator/desenat
Stare de spirit : happy ^^

Sus In jos

Ce spune culoarea ochilor tai despre tine? Empty Re: Ce spune culoarea ochilor tai despre tine?

Mesaj Scris de Vizitato 13th Iunie 2011, 1:52 am

Laviniaaa a scris:Oamenii cu ochi albastri sunt atragatori si foarte iubitori. Prefera relatiile de lunga durata pentru ca simt nevoia de stabilitate. Inocenti si prietenosi, oamenii cu ochi albastri sunt intotdeauna entuziasti si binevoitori. De asemenea, sunt creativi, iar cei mai multi dintre ei au inclinatii spre arte. :X
B E E E E P Laughing Ne pare rau, nu mai aveti minute Exclamation
avatar
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Ce spune culoarea ochilor tai despre tine? Empty Re: Ce spune culoarea ochilor tai despre tine?

Mesaj Scris de CiPP 1st Februarie 2012, 5:37 am

"Oamenii cu ochi albastri sunt atragatori si foarte iubitori. Prefera relatiile de lunga durata pentru ca simt nevoia de stabilitate. Inocenti si prietenosi, oamenii cu ochi albastri sunt intotdeauna entuziasti si binevoitori. De asemenea, sunt creativi, iar cei mai multi dintre ei au inclinatii spre arte."
BUUN!! Very Happy

"inclinatii spre arte":..... cant la chitara
"creativ":.... 40%
"Inocenti si prietenosi":.......... 100%

Raspuns final: 95% REAL! Laughing Laughing
CiPP
CiPP
De-al casei

Mesaje : 19
Puncte : 27
Data nasterii : 20/08/1996
Data de inscriere : 01/02/2012
Varsta : 27
Localizare : Braila, Braila
Joburi/Distractii : Penetration Tester -- Certificat : CEH8 / OSCP / OSCE / OSWP .
Stare de spirit : ABC - Adrenalina Bucuria Copiilor .

http://blacklemon0.tk

Sus In jos

Ce spune culoarea ochilor tai despre tine? Empty Re: Ce spune culoarea ochilor tai despre tine?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum