Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor

+5
Katuu
InGeRuL
Cipi
Mircea
wildchild
9 participanți

In jos

Cum a fost? >:) Care a fost cel mai tare personaj ? >:)

9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor I_vote_lcap0%9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor I_vote_lcap14%9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor I_vote_rcap 14% 
[ 2 ]
9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor I_vote_lcap14%9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor I_vote_rcap 14% 
[ 2 ]
9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor I_vote_lcap50%9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor I_vote_rcap 50% 
[ 7 ]
9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor I_vote_lcap7%9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor I_vote_lcap7%9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor I_vote_lcap7%9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor I_vote_rcap 7% 
[ 1 ]
9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor I_vote_lcap0%9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 14
 
 

9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor Empty 9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor

Mesaj Scris de wildchild 10th Mai 2010, 1:39 am

Pentru noi 9 mai inseamna altceva..ZIUA CLATITELOR si :-" :">, ziua celui mai nou membru din secolul 21,PARCHETEL !!!
Muahaha! Twisted Evil
A fost cea mai tare si cea mai amuzanta zi maaaan ! \m/ 9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor 533268
Sper ca si filmuletul pe care o sa-l faca ingerul o sa iasa beton,ce amintiri,secolul 21 fratilor,secolul 21 !!!

WE RULE !

9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor 533268

Clatite ca disperatii,tobosari,fata de parchetel fericit,mima,ratele si vanatorii,capra,lapte gros,am dat si eu din pleata ;Wink detoateeeee 9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor 533268

WE ROCK'N'RULE! 9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor 33187 9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor 533268

Mai postativa si voi parerile,si am sa fac eu o arhiva cu pozele care le am eu si sa le posteze cineva pe un site si sa le luam toti Smile,ca stiu ca asa a facut mircea odata..8-> \m/


UHUUUUUUUU !!! \M/ !!

Aaa si va rog postati care personaj v-a placut cel mai mult [ Parchetel,wildchild,ingerul,cip,bla bla,restul :-@ ] Smile)
EU VOTEZ PENTRU PARCHETEEEEEEL !!! A fost b0$$ d3 b0$$ =))


Votati parerea si votati si personajul >Smile
wildchild
wildchild
Activ

Mesaje : 106
Puncte : 163
Data nasterii : 28/06/1996
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Tecuci
Joburi/Distractii : Basket.Fun.Partyes.ETC!
Stare de spirit : Happy

Sus In jos

9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor Empty Un nou personaj,nevasta lui parchetel ;;)

Mesaj Scris de wildchild 10th Mai 2010, 1:48 am

Frate,hai sa-i facem o nevasta lui parchetel si sa-i facem si sa-i scriem povestea pe forum..Sa facem poze cum taiet o scandura sau cum facem din parchet,cum o desenam,cum o parfumam,cum o pregatim de intalnire,toate cele,ar fi super caterica =)) Va bagati ? dar asta s-o facem la urmatoarea ieseala..Sa spunem de ex : "Si uite de acolo am iesit eu[dintr-un copac],uite asa am fost taiata[cand o faceam],uite asa am evoluat[cum a ajuns],uitati ce sexi sunt[cand o machiam],vreau si eu un iubitel,ma duc sa caut in lume,vreau un iubitel ca Parchetel,am auzit ca e super tare si ca vrea parchetele si scandurele mai mici ca el,si extra-virgine :o3,sunt perfecta! [cand se da mare macho!]..Il intalneste pe parchetel,se imprietenesc,se saruta,se fut,beau ca porcii,fumeaza,toate cele,ar fi cea mai caterinca faza =)),hai s-o facem coaie ! Smile) scenariul e deja facut,deci stim ce facem saptamana viitoare =)),GO GO GO GUYS ! si cand cumparam cans-urile[spary-urile] le punem o tigara la bot si tuburile langa el,sa spuna ca e mare graffer Smile),si sa dam un tag cu PARCHETEL + PARCHETICA Smile) hai sa facem lucruri d-astea nebunesti,ca doar suntem,cel putin eu :o3 >Smile Twisted Evil 9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor 533268 .. C'MON GUYS !!

:RKON: ROCK ON BABY ! \m/
wildchild
wildchild
Activ

Mesaje : 106
Puncte : 163
Data nasterii : 28/06/1996
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Tecuci
Joburi/Distractii : Basket.Fun.Partyes.ETC!
Stare de spirit : Happy

Sus In jos

9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor Empty Re: 9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor

Mesaj Scris de Mircea 10th Mai 2010, 2:01 am

pt mine a fost una normala "cu un surplus de adrenalina" drunk
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 303
Puncte : 371
Data nasterii : 23/06/1993
Data de inscriere : 12/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Hawaii

http://people-community.com

Sus In jos

9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor Empty Poze 9 mai [ Made by WarHeart]

Mesaj Scris de wildchild 10th Mai 2010, 2:19 am

Astea-s pozele facute de mine,videourile alea sunt 3gp dar le puteti converti,eu am uitat,daca e,postez eu separat Smile
THX !

Luati cu incredere de pe : http://www.girlshare.ro/1094842.1 Sunt aici toate pozele si cele 3 video-uri facute de pe mine,luati 3gp convrter ca sa le convertiti Smile

REMEMBER : http://www.girlshare.ro/1094842.1

SEC 21 MAN! SEC 21 !!!
WE RULE ! Twisted Evil

rock on 9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor 533268
wildchild
wildchild
Activ

Mesaje : 106
Puncte : 163
Data nasterii : 28/06/1996
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Tecuci
Joburi/Distractii : Basket.Fun.Partyes.ETC!
Stare de spirit : Happy

Sus In jos

9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor Empty Re: 9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor

Mesaj Scris de Mircea 10th Mai 2010, 2:28 am

ca sa vedeti 3gp folositi Gom Player :-" http://www.gomlab.com/eng/GMP_download.html
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 303
Puncte : 371
Data nasterii : 23/06/1993
Data de inscriere : 12/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Hawaii

http://people-community.com

Sus In jos

9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor Empty Videourile zilei [Cele facute de mine,restul nu le am,sa puna altii :) ]

Mesaj Scris de wildchild 10th Mai 2010, 3:26 am

http://www.girlshare.ro/1095059.9 aici sunt videourile zilei Smile

Videourile zilei [Cele facute de mine,restul nu le am,sa puna altii Smile ]

Tango,muscaturi,bla bla =)

Respect !
WarHeart Twisted Evil
wildchild
wildchild
Activ

Mesaje : 106
Puncte : 163
Data nasterii : 28/06/1996
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Tecuci
Joburi/Distractii : Basket.Fun.Partyes.ETC!
Stare de spirit : Happy

Sus In jos

9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor Empty Re: 9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor

Mesaj Scris de Cipi 10th Mai 2010, 3:27 am

frate deci a fost bestial azi Smile))) l`am pozat pe parketzel in diferite ipostaze .. am bagat in noi clatite ca spartii =)) am jucat lapte gros ... capra noua ... au cazut astia ca babalaii =)) ingeru a dat un cap de copac super tare =)))))))))) am sarit cu bicla lu des .. deci am fost HIGH =)) ... super tare ... abia astept clipu si pozele Very Happy :X
Cipi
Cipi
Dependent

Mesaje : 1266
Puncte : 1551
Data nasterii : 12/11/1991
Data de inscriere : 03/03/2010
Varsta : 32
Localizare : Tecuci
Joburi/Distractii : net cat cuprinde, iesiri nocturne prin oras, DnB / DuBstep la max, Rock in fiecare dimineata pentru o zi cat mai buna, gratare, doaga, proza, poezie, aforisme, bla bla, adica : DISTRACTIE !
Stare de spirit : ,,simplitatea ramane cel mai sofisticat lucru, iar pentru a fi simplu, trebuie sa ramana perfect, iar perfectiunea se intretine mai greu decat orice alta fitza.`` (G. Ciprian)

Sus In jos

9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor Empty Re: 9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor

Mesaj Scris de Mircea 10th Mai 2010, 3:35 am

"Valea mortii" Smile) asa e numita valea pe care ne-am dat dnb
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 303
Puncte : 371
Data nasterii : 23/06/1993
Data de inscriere : 12/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Hawaii

http://people-community.com

Sus In jos

9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor Empty Re: 9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor

Mesaj Scris de InGeRuL 10th Mai 2010, 3:38 am

A fost o zii frumoasa Wink

Am jucam ceva ce chair ne aduce aminte de jocurile copilarie .. de mult nu mai jucasem si na fost asa de caterinca Very Happy .. am dat intradevar un cap nasol de copac Laughing obijnuinta de a sari tare ...
Am sarit si eu 2 m cu bicla xD adrenalina intradevar acolo pe "panta mortii" belea !
Lizzard cel mai tare dintre noi =)) plonjon pe burta in iarba xD lol nebun omu Very Happy asa tre sa te distrezi nu sa stai Very Happy

Voi posta maine pozele si clipul !
InGeRuL
InGeRuL
Admin

Mesaje : 1864
Puncte : 3529
Data nasterii : 04/07/1991
Data de inscriere : 10/02/2010
Varsta : 32
Localizare : Tecuci -Galati
Joburi/Distractii : Parkour & Freerunning, role,bike ,muzica,dance.
Stare de spirit : Freedom of movement !

https://secolul21.all-up.com

Sus In jos

9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor Empty Re: 9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor

Mesaj Scris de Katuu 10th Mai 2010, 3:46 am

Pff
Ma'm distrat la greu
Bine nu prea mi'a placut partea cand mi sa facut rau de la ratele si vanatorii
Da aste e ...
Razz
Katuu
Katuu
Dependent

Mesaje : 1008
Puncte : 1082
Data nasterii : 26/03/1995
Data de inscriere : 19/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Tecuci :-L
Joburi/Distractii : Joc: CS, NfS, GtA...Distractii: sa stau ku pretenii:P
Stare de spirit : Dezastru!

Sus In jos

9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor Empty Re: 9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor

Mesaj Scris de Beth 10th Mai 2010, 3:50 am

ce mai...a fost super! Smile)
mai ales partea cand am inceput sa tipam toti de dementii =)))
Beth
Beth
Dependent

Mesaje : 173
Puncte : 210
Data nasterii : 29/04/1995
Data de inscriere : 11/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Tecuci, Romania

Sus In jos

9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor Empty Re: 9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor

Mesaj Scris de Mircea 10th Mai 2010, 4:26 am

se auzea...foarte....

in concluzie... care este urmatoarea ieseala...ca nu ati vrut sa imi spuneti Razz
Mircea
Mircea
Admin

Mesaje : 303
Puncte : 371
Data nasterii : 23/06/1993
Data de inscriere : 12/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Hawaii

http://people-community.com

Sus In jos

9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor Empty Re: 9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor

Mesaj Scris de des_one 10th Mai 2010, 1:49 pm

prea tare:)) ce teren de tenis am facut noi din buruieni, ce head i am dat lu lory Smile) am jucat gunoieru, mi am rupt spatele la lapte gros, am urlat ca nebunii, si ne am jucat cu parchetel gangsteru Smile)
www.secolul21.all-up.com WE MAKE THE RULES
des_one
des_one
Activ

Mesaje : 91
Puncte : 147
Data nasterii : 01/10/1997
Data de inscriere : 06/04/2010
Varsta : 26
Localizare : prin zona
Joburi/Distractii : graffiti art:X bike trip
Stare de spirit : nu stiu sigur!:))

Sus In jos

9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor Empty Re: 9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor

Mesaj Scris de kitty 10th Mai 2010, 7:18 pm

doaaa Smile) ce fel am tipat Smile)nebuni Smile)
a fost sooper ziua:>
kitty
kitty
Dependent

Mesaje : 407
Puncte : 479
Data nasterii : 10/10/1991
Data de inscriere : 11/04/2010
Varsta : 32
Localizare : Tecuci
Joburi/Distractii : muzica, dansul,plimbarile
Stare de spirit : happy;;)

Sus In jos

9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor Empty Re: 9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor

Mesaj Scris de silvia 10th Mai 2010, 8:03 pm

a fost prea tare
8->
:X
silvia
silvia
Activ

Mesaje : 32
Puncte : 34
Data nasterii : 22/10/1994
Data de inscriere : 15/02/2010
Varsta : 29
Localizare : tecuci...

Sus In jos

9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor Empty Re: 9 mai,ziua lui Parchetel si ziua clatitelor

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum